Гімнаст з Рокитного потрапив до світового рейтингу

На змаганнях у Німеччині Петро Пахнюк став п’ятим

Нещодавно Петро Пахнюк з Рокитного вийшов у лідери Кубка світу зі спортивної гімнастики.

Хлопець став п'ятим на змаганнях в Німеччині: йому, на жаль, не вдалося уникнути помилок і слабкий коефіцієнт складності на перекладині не дозволив  втриматися в призерах, хоча перед останньою вправою Петро був третім. Але однаково після другого етапу Кубка світу в багатоборстві, який пройшов у німецькому Штутгарті,  Петро Пахнюк вийшов в лідери світового рейтингу.

Раніше Петро Пахнюк став бронзовим призером першого етапу Кубка світу, що проходив в Чикаго (США). Так, після двох етапів Петро Пахнюк займає перше місце в світовому рейтингу багатоборства, оскільки в залік йдуть кращі два результати.

Остаточні підсумки Кубка світу в багатоборстві будуть підведені після останніх двох етапів в Бірмінгемі (21-22 березня) і Токіо (14 квітня).

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень