Гімн «Вереса» коштував клубу 10 тисяч

Нещодавно закінчився конкурс на написання гімну для Народного Клубу «Верес». Його переможцем став рівненський журналіст та музикант Максим Коломис

Обіцяну нагороду – 10 тисяч гривень, вручив президент клубу Олексій Хахльов.

Сам Максим розповідає, що мав на меті створити драйвову, молодіжну композицію.

Для мене, коли я до гімну підходив, був наголос на слові «Рівне», «рівненський». Тому, що це престиж міста, якщо в ньому є клуб, який грає в першій лізі, а ще краще – в вищій лізі, я думаю, це все ще попереду.

Певний час навколо нагородження переможця була напружена атмосфера, адже керівництво клубу чомусь цей процес затримувало. Нагадаємо, Максим Коломис з проектом "Шрі-Ланка" також став переможцем Рівненського пісенного ґранту і отримав від Рівненської міської влади на зйомку відеокліпу також 10 тисяч гривень

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень