Мер задоволений розгоном продавців на ринку

Міський голова Рівного Володимир Хомко схвалює дії поліції, завдяки яким вчора очистили від стихійної торгівлі тротуари навколо Центрального ринку

Як ми повідомляли, сьогодні страйкувати вийшли торговці, які займали місця просто на асфальті. Люди перекрили рух вулицею, крокуючи пішохідним переходом.

81-річна рівнянка Олена Стельмах розповідає, що змістивши з місця, в неї забрали єдиний заробіток. Син жінки нині служить в АТО, і тому гроші їй необхідні. Тому вона просто хоче постійне місце для торгівлі:

Ми стояли тут, на дорозі, але тут торгувати знов не дають. А я ж не можу носитися з тим всим. Я так хочу, щоб мені дали десь місце, щоб я могла стояти кожен день і знати, що воно моє.

Міський голова, коментуючи ситуацію, розповів, що торгівля посеред вулиці – це не лише незаконно, а й просто не естетично Також розуміє Володимир Хомко і мотиви торговців:

Мова ж іде про що: для тих людей, що торгують біля тролейбуса, не в платі і не в місці справа. Вони хотіли, щоб той, хто йде до тролейбуса, випадково побачив, що лежить на асфальті. Ну шановні, або ми йдемо в Європу, або не йдемо в Європу, давайте визначатися всі разом.

Міський голова також повідомив, що вже спілкувався про цю ситуацію з заступником директора ринку Анатолієм Маєвським, і той розповів, що нині є 150 вільних місць тільки на Центральному ринку, і 50 з них – за досить символічну плату. Проте їх займати люди чомусь не хочуть.

Щодо ситуації з перекриттям руху, то мер сказав, що з людьми, які перешкоджають руху транспорту, поліція буде поводитися відповідно до законодавства. Додамо також, що через перекриття торгуючими вулиці Сагайдачного, поліцейські спрямовували автотранспорт вулицею Петлюри.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень