Гевулт у Рівному щодо ЗНО з англійської

Випускники жаліються на якість аудіювання

Після здачі ЗНО з іноземних мов (зокрема з англійської мови) випускники з багатьох міст країни жалілися.

Випускники казали, що погано було чути аудіозавдання. Іншими словами – аудіювання.

Таких проблем не було у Рівному, запевнила заступниця начальника управління освіти Рівненської міської ради Катерина Сичик:

У нас не було проблем із аудіюванням на ЗНО. Бо освітяни цей момент допрацювали (сміється – авт.). Коли управління освіти закупили справні музичні центри. Ми їх налаштували правильно перед тестуванням, ми розуміли, що можуть бути проблеми, якщо техніка не спрацює. Загалом скажу, що у Рівному проблем із зовнішнім незалежним оцінюванням не було.

Зауважимо, що у Міносвіти не коментували скандал. Натомість в Українському центрі оцінювання освіти не заперечують недосконалість завдань.

Адже аудіювання на ЗНО ввели вперше. Для начитування запросили чотирьох іноземців – носіїв мови – і десять українців.

Кажуть, звучання намагалися зробити максимально близьким до розмовної англійської.

Нагадаємо, серед необов’язкових предметів найбільш рейтинговими на Рівненщині була англійська мова. На здачу цього предмету зареєструвалося 1 877 чоловік.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень