Генштаб ЗСУ: Білоруси посилено ведуть розвідку та розгортають додаткові підрозділи на кордоні з Україною

Яка ситуація в сусідній Білорусі

На Волинському та Поліському напрямках Білорусь посилено веде розвідку та розгортає додаткові підрозділи у прикордонних районах Гомельської області, повідомляє Генштаб Збройних Сил України. Військовики попереджають, що загроза ракетно-авіаційних ударів з сусідньої республіки залишається.

Крім того, білоруський Telegram-канал Беларускі Гаюн повідомляє, що напередодні вранці у Хойниках помітили тентований без отворів-вікон МАЗ Міністерства Оборони Білорусі з прямокутним кузовом, який призначений для перевезення вантажів.

А у Мінську ДОСААФ (Добровільне об’єднання  сприяння армії, авіації та флоту) проводило тренувальні польоти на вертольотах. Проходили тренування вертолітників із клубу, а також відбувалося тренування парашутистів. Пізніше Логойському районі також активно літали вертольоти.

В обід зі Столинського району у напрямку кордону їхали 7 машин. Серед техніки помічені 3 ВТРК «Іскандер» та командні пункти до них. Водночас в Мінську помітили МАЗ та два УАЗики з особовим складом Міністерства Оборони Білорусі.

Тим часом у Самохваловичах, між будинком №3 на вулиці Калініна та РУП «Інститут плодівництва» встановили дві релейні станції зв'язку на базі Уралу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень