Британська розвідка: росія готує плацдарм для відсікання українських сил на Донбасі

Рашисти намагаються просунутися вздовж північного напрямку Донбасу

Окупанти, найімовірніше, мають намір вийти за межі Ізюму на Харківщині, щоб захопити міста Краматорськ та Севєродонецьк.

Захоплення цих територій зміцнить контроль російських військ над північно-східним Донбасом та стане плацдармом для їхніх зусиль з відсікання українських сил в регіоні, пояснюють розвідники, повідомляє британська розвідка.

Нині росія розгорнула під Ізюмом 22 батальйонні тактичні групи. Рашисти намагаються просунутися вздовж північного напрямку Донбасу.

Сьогодні вранці стало відомо про спалену колону за 20 км від Ізюма з постачанням боєприпасів для окупаційних військ. У районі Ізюму росіяни останнім часом мають найбільші втрати. 

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень