У Львові – кілька «прильотів», у Києві та Вінниці, Дніпрі – вибухи

Деталей ракетних ударів поки немає

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Близько 18 години вся Україна «почервоніла». Усіх областях окрім Криму розпочалася повітряна тривога.

О 20-25 стало відомо про вибухи у Львові, Києві, Вінниці та на Кіровоградщині. Про це повідомляють у Телеграм-каналах.

Зокрема, пишуть таке:

Вінниця — два потужні вибухи - 2 ракети збито нашими ППО (Геращенко)
 
Дніпро — вибухи
 
Кропивницький — вибухи
 
Львів — вибухи, 5 вибухів, в одному з районів немає електрики
 
Київ — вибухи (ймовірно, працює ППО) збито 1 ракету на підльоті.
 
Залишайтеся в укриттях

Міський голова Львова Андрій Садовий на сторінці у ФБ повідомив:

Внаслідок ракетного удару пошкоджено дві електропідстанції.
 
В частині міста немає електроенергії.

Наразі інформації про те, куди потрапили ракети і наслідки влучань – не розголошують.

Ймовірно, ракети поцілили у залізничну інфраструктуру, адже Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia повідомляє про затримку потягів. У пресслужбі повідомили таке:

У зв’язку з ворожими обстрілами залізничних підстанцій низка поїздів Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia прямуватиме із затримкою.

 

Наразі, зокрема, затримано поїзди на під'їзді до Львова, інформація оновлюється, стежте за офіційними повідомленнями та не полишайте сховищ під час сигналу тривоги.

 

Нагадаємо, оперативний перелік затримок публікується на uz-vezemo.com

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень