Гаюн не підтверджує: білоруси щодо заяви про мобілізацію Лукашенком 100 тисяч співвітчизників

Спростовують все

Посилаючись на свої джерела, білоруський опозиціонер Павло Латушка заявив, що Лукашенко погодився уздовж листопада-лютого розгорнути 120 тисяч солдатів РФ. 

Наші джерела повідомляють: #Лукашенко погодився розгорнути 120 тисяч військових рф протягом листопада-лютого. Білорусь бере на себе зобов'язання додатково поставити 100 тисяч мобілізованих. Лукашенко готується до повномасштабної війни. Захід має поставити ультиматум, від якого він не зможе відмовитися.

Також ми писали про те, що сьогодні ГУР МО України повідомили, що 20 тисяч «могилізованих» з рф планують перекинути у білорусь. 

Беларускі Гаюн спростував заяви і Латушки, і українських розвідників - пишуть, що немає жодних підтверджень цьому:

Сьогодні немає переконливих фактів, які б свідчили про перекидання військ ЗС РФ до Білорусі. Також на сьогодні викликає сумніви інформація щодо потенційного проведення мобілізації в Білорусі. Підрозділи ЗС РБ у бойових діях в Україні участі не беруть. Простіше кажучи, маючи якусь армію, не пошарпану в боях, і яку можна задіяти - для чого Лукашенку необхідно проводити мобілізацію?

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень