Гаряча сесія міської ради: у Рівному депутати «ділять» бюджет

Без суперечок не обійдеться

В сесійній залі Рівненської міської ради триває розгляд проєкту рішення стосовно розподілу бюджету міста на цей рік.  Суперечки серед депутатів викликала дитячі майданчики.

Зокрема, депутатка міськради Галина Кульчинська, зауважила що у  бюджеті немає проєктів про виділення грошей на дворові та спортивні майданчики.

Наразі в місті для чотирьох спортмайданчиків розроблені поєкти. Йдеться про вулиці Безручка, Данила Галицького, Макарова і Коновальця.

 

Але кошти для їх реалізації у цьому році поки що не передбачено.

Голова постійної комісії з питань бюджету Павло Алексєвич, додав, що на геопорталі немає інформації про те, де б мали бути майданчики. Тому проведуть перевірку і в ЖКГ затребують документацію про встановлення спортмайданчиків.

Немає чіткого принципу встановлення спортмайданчиків і почерговості, - зауважив пан Алексєвич.

Депутат міськради Нестерук Олександр, вважає, що це неповага до депутатів попереднього скликання, адже вони на чолі з Назарієм Поліщуком проводили обстеження де треба майданчики й склали перелік.

Маємо зараз ситуацію, коли ці майданчики встановлювали один біля одного. У деяких об'єктів немає балансоутримувача і вони стоять закриті, - підкреслив міський голові Рівного Олександр Третяк.

За словами Галини Кульчинської, Рівне одне з перших міст, де розпочали встановлення спортивних майданчиків:

Бо якби цього не зробили то там би були новобудови.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень