Одиничний протест: чоловік 8 років намагається відновити документи

Каже, що після втрати посвідчення, його даними маніпулюють

Фото Радіо Трек

Сьогодні, 25 січня, під стінами Рівненської міської ради відбувався одиничний протест.

Чоловіка звати Григорій, понад 8 років він безрезультатно намагається відновити посвідчення постраждалого від аварії на Чорнобильській АЕС.


Декілька років тому Григорій  загубив посвідчення. За словами чоловіка, після цієї втрати почалися "незрозумілі прописки та виписки".

Посвідчення загубив, подав запит до сільської ради, але там відбуваються незрозумілі дії. Надають неправдиву інформацію. Тут йде маніпуляція даними, які спростовуються моїми військово-обліковими документами та підтверджують незаконність і неправдивість сільської ради, - зазначив Григорій. 

Тож тепер чоловік вимагає відкритого засідання комісії, щоб розглянути документи.

Григорій неодноразово звертався до рівненської ОДА, на урядову гарячу лінію, щоправда, чоловіку так і не допомогли.

Сам протестувальник з Володимирецького району, але більше 30-ти років проживає у Рівному. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень