Франція може заборонити дитячі фото у мережі

Принаймні батькам, які втручаються в приватне життя своїх дітей, публікуючи їхні інтимні фотографії на своїх сторінках у соціальних мережах, загрожує великий штраф або навіть тюремне ув'язнення

Юристи та поліцейські Франції попередили батьків, що дорослі нащадки можуть подати на них до суду, якщо ті піддаватимуть ризику їхню безпеку і особисте життя, виставляючи їхні дитячі фотографії на Facebook або інші Інтернет-ресурси, пише Independent.

Законною підставою для позову вважається не тільки ризик того, що зображення потрапить в руки до педофілів, але і те, що вже доросла дитина може потрапити в незручне становище через такий кадр. Тому, згідно із суворими законами Франції про конфіденційність, в такому випадку батькам загрожує £35,000 штрафу або ув'язнення терміном до одного року.

Французька жандармерія, розмістивши попередження для батьків на своїй сторінці в Facebook, наслідувала приклад поліції Німеччини, яка також провела кампанію на захист приватного життя дітей.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень