ON-LINE

Думановські затягують судовий процес?

четвер, 25 лютого 2016
Сьогодні у Рівненському міському суді знову розглядали справу про поновлення на роботі лікаря дитячої обласної лікарні Костянтина Думановського

{{1}}

Сьогодні у Рівненському міському суді знову розглядали справу про поновлення на роботі лікаря дитячої обласної лікарні Костянтина Думановського.

Адвокат позивача, Людмила Конончук, звернулася до суду з клопотанням перенести засідання суду через хворобу батька Костянтина Думановського -  Грирогія Думановського, який є  його офіційним представником і відвідує засідання суду замість самого лікаря.

Також, від сторони позивача було подане клопотання про витребування низки документів від Обласної дитячої лікарні та Нацполіції Рівного. Зокрема, вимагають аби до справи долучили документи з кримінальної справи стосовно померлого 5-річного хлопчика.

{{2}}

Суд клопотання частково задовольнив. Говорить суддя Наталія Діонісьєва:

Розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Думановського Констянтина до комунального закладу "Рівненська обласна дитяча лікарня", суд ухвалив клопотання представника позивача про витребування доказів частково задовільнити. Зобов’язати головне управління Нацполіції в рівненській області надати для долучення до матеріальних справ завірені копії акту патологоанатомічного дослідження та результатів гістологічного дослідження матеріалів трупу Антонюка 09.05.2010 року народження, де поставлено посмертний діагноз.

Додамо, що у судовому засіданні оголошено перерву. Наступний розгляд справи продовжиться 14 березня о 14:00.

Нагадаємо, що Костянтин Думановський, якого обвинувачують у незадовільному виконанні службових обов‘язків, що стало причиною смерті 5-річного хлопчика, вимагає через суд поновлення на посаді та виплати заробітної плати за період, впродовж якого він не ходив на роботу.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено посвідчення водія

    Загублено посвідчення водія на прізвище Козлов Анатолій. Прохання повернути документ за...
  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного