Фото на паспорт: рівнянам можна фотографуватися в головному уборі

Тільки тоді, коли цього вимагає релігія

ФОТО ілюстративне

В Україні запровадили нові стандарти фотографування на документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство або спеціальний статус особи.

Тепер людей з релігійними переконаннями можуть фотографувати у головних уборах, а дітей можна фотографувати навіть з легкою усмішкою.

На фото Наталія Хомич

За словами керівниці Рівненського  ЦНАПу Наталії Хомич, фото на документи мають бути без відблисків, тому якщо є контактні лінзи чи окуляри, то варто їх знімати. Втім, є винятки для людей, які постійно носять окуляри:

Якщо людина носить окуляри постійно, то на фото у документах, які посвідчують особу, окуляри можна не знімати. Вони мають бути без масивних оправ та без затемнення. Тобто це мають бути прозорі окуляри з тонкою оправою або без неї. Обов’язково при перетині кордону ті ж самі окуляри мають бути на людині.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень