Фото на паспорт: рівнянам можна фотографуватися в головному уборі

Тільки тоді, коли цього вимагає релігія

ФОТО ілюстративне

В Україні запровадили нові стандарти фотографування на документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство або спеціальний статус особи.

Тепер людей з релігійними переконаннями можуть фотографувати у головних уборах, а дітей можна фотографувати навіть з легкою усмішкою.

На фото Наталія Хомич

За словами керівниці Рівненського  ЦНАПу Наталії Хомич, фото на документи мають бути без відблисків, тому якщо є контактні лінзи чи окуляри, то варто їх знімати. Втім, є винятки для людей, які постійно носять окуляри:

Якщо людина носить окуляри постійно, то на фото у документах, які посвідчують особу, окуляри можна не знімати. Вони мають бути без масивних оправ та без затемнення. Тобто це мають бути прозорі окуляри з тонкою оправою або без неї. Обов’язково при перетині кордону ті ж самі окуляри мають бути на людині.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень