Фінал 6 сезону «Гри престолів» встановив абсолютний рекорд

У прямому ефірі його подивилася рекордна кількість глядачів

Хоч після «Битви бастардів» багатьом і здавалося, що цей епізод перевершити неможливо, творцям «Гри престолів» це вдалося - у фіналі 6 сезону, що вийшов в ефір в неділю. Епізод «Вітер зими» став найбільш рейтинговою серією за всі 6 років існування серіалу, встановивши абсолютний рекорд за кількістю глядачів.

У прямому ефірі 10 серію 6 сезону «Гри престолів» подивилися 8,9 млн чоловік. Раніше рекордною аудиторією відзначився фінал 5 сезону, в якому вбили Джона Сноу - розмір його аудиторії склав 8,1 млн глядачів.

В середньому кожен епізод 6 сезону «Гри престолів» в прямому ефірі дивилися 7,3 млн чоловік, так що збільшення аудиторії в фіналі виявилося значним. Сумарно ж кожен епізод сезону дивилися 23,3 млн чоловік - в прямому ефірі, в запису, в повторі на ТБ тощо.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень