Фінал 6 сезону «Гри престолів» встановив абсолютний рекорд

У прямому ефірі його подивилася рекордна кількість глядачів

Хоч після «Битви бастардів» багатьом і здавалося, що цей епізод перевершити неможливо, творцям «Гри престолів» це вдалося - у фіналі 6 сезону, що вийшов в ефір в неділю. Епізод «Вітер зими» став найбільш рейтинговою серією за всі 6 років існування серіалу, встановивши абсолютний рекорд за кількістю глядачів.

У прямому ефірі 10 серію 6 сезону «Гри престолів» подивилися 8,9 млн чоловік. Раніше рекордною аудиторією відзначився фінал 5 сезону, в якому вбили Джона Сноу - розмір його аудиторії склав 8,1 млн глядачів.

В середньому кожен епізод 6 сезону «Гри престолів» в прямому ефірі дивилися 7,3 млн чоловік, так що збільшення аудиторії в фіналі виявилося значним. Сумарно ж кожен епізод сезону дивилися 23,3 млн чоловік - в прямому ефірі, в запису, в повторі на ТБ тощо.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень