На Євро-2016 гратимуть одразу чотири пари братів

На Євро-2016 зіграють відразу чотири пари рідних братів, що є рекордним показником в історії європейських першостей.

Це росіяни Василь та Олексій Березуцькі, бельгійці Джордан та Ромелу Лукаку, Коррі та Джонні Еванси з Північної Ірландії, а також Граніт та Таулянт Джаки – єдині за всю історії чемпіонатів брати, які виступатимуть за дві різні збірні, Швейцарію та Албанію відповідно, та зустрінуться між собою вже у стартовому матчі групового етапу, який відбудеться 11 червня.

До слова, на цьому Євро міг бути встановлений абсолютний рекорд за кількістю братів, оскільки так само чотири пари кровних родичів грали на ЧЄ-2000, але Торган Азар не увійшов до фінальної заявки збірної Бельгії, в той час як Еден став капітаном команди.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень