Фестиваль «Мацик» у Рівному проведуть в «історичному кварталі», який відкриють для відвідувачів

15 травня

15 травня у Рівному відбудеться фестиваль «Мацик». Рівняни зможуть поласувати стравами української та польської кухні, а також вперше потрапити на територію майдану «Бергшлосс», де й проходитиме подія.

Ця частинка Старої Європи у Рівному відкриється для широкого загалу саме 15 травня, каже керівник пивзаводу «Рівень» Мар`ян Года:

Ми отримали право власності на приміщення, тобто будемо працювати в тестовому режимі, як готель. А площа без проблем, готова вся інфраструктура, буде працювати від 15-го числа.

Мар`ян Года. Фото з мережі.
Мар`ян Года. Фото з мережі.

На автентичному фестивалі «Мацик» відвідувачам пропонуватимуть страви Рівненщини та Любельщини (Польща). Подія відбуватиметься в межах міжнародного проєкту «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна і Рівного», який здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах програми транскордонної співпраці «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Фестиваль Мацика – лише один із заходів, які плануються на площі «Бергшлосс». До пивзаводу уже звертаються з пропозиціями провести там різноманітні події.

До слова, саме підприємство на День Незалежності планує організувати фестиваль пива. Доступ до комплексу рівняни матимуть постійно. Там працюватиме ресторан і конференцзали.

Радіо Трек у Тelegram, Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень