Кому вигідно замовчувати, що Пальчевський рятував людей на Майдані

Керуючи каретою «швидкої»

Андрій Пальчевський.

Останнім часом часто чути про те, що Андрія Пальчевського намагаються «приписати» та показати, як одного з тих, хто мав би лобіювати інтереси Росії.

Однак, саме Пальчевський – один з тих, хто рятував людей під час подій на Майдані, був одним з його активних учасників. Ми дізналися, кому ж вигідно створити саме такий образ лідера політичної сили «Перемога Пальчевського» і хто ж він насправді.

 

Народився, не в Москві, а у Києві

 

У багатьох «незаангажованих» ЗМІ говорять про те, що Андрій Пальчевський народився в Москві, хоча насправді Пальчевський народився 16 липня 1961 року в Києві, у родині військового. Виховання в офіцерській сім’ї вплинуло на формування загостреного почуття самодисципліни, справедливості та порядку в усьому.

З ранніх років відрізнявся феноменальною пам’яттю і здатністю до вивчення іноземних мов, що згодом дозволило йому вступити до Військового інституту міністерства оборони СРСР на спеціалізацію «військовий перекладач». Там він досконало вивчив 5 іноземних мов, у тому числі складну лаоську мову.

Після закінчення інституту, як і більшість чоловіків, служив у радянській армії. Висока ерудованість, комунікативні якості і знання мов дозволили після розпаду СРСР в 1991 році розпочати успішно займатися підприємництвом в Україні, Росії, США та інших країнах світу.

Серед іншого, керував представництвом американської компанії «Монсанто», побудував приватну клініку «Eurolab» (найбільші інвестиції в приватну медицину за всю історію України). Відмовився від російського паспорта Будучи успішним підприємцем, багато жив і працював за кордоном, проте регулярно мінімум раз на місяць відвідував Київ.

У 2005 році прийняв остаточне рішення переїхати і залишитися жити в Україні. На відміну від багатьох українських політиків публічно відмовився від російського паспорта і став громадянином України. У 2010 році, маючи високі управлінські навички, вирішив удосконалити систему держуправління, і був запрошений на посаду заступника міністра сім’ї молоді та спорту.  Однак, зіткнувшись з відчайдушним супротивом системи, пішов з посади за власною ініціативою через три місяці.

 

Рятував людей під час Революції Гідності

 

Андрій Пальчевський був одним з активних учасників Революції Гідності. Більше того його благодійний фонд «Eurolab» рятував поранених людей з Майдану. А сам Андрій Пальчевський був за кермом швидкої, яка вивозила поранених з-під обстрілів.

Завдяки оперативній роботі групи медиків на чолі з Пальчевським щодня сотні людей отримували допомогу. Адже вчасне транспортування поранених стало запорукою того, що було врятовано не одне людське життя.

Мене вражав порядок на Майдані, адже наш народ просо неймовірний приклад самоорганізації та порядку. Жодних провокацій, жодної людини, яка була б у стані алкогольного сп’яніння і тільки вимушені дії для того, щоб зупиняти наступи «беркуту», - ділиться спогадами Андрій Пальчевський. – Ми не раз рятували людей з Майдану, адже в деяких випадків кілька хвилин ставали вирішальними в порятунку учасників Революції Гідності.


 

Кому вигідно «плямувати» Пальчевського

 

Остаточно розчарувавшись в українській політиці, в тому числі діях команди нинішнього президента України, який набирає в команду людей, які абсолютно не є професіоналами, Андрій Пальчевський прийняв рішення про створення власної політичної сили.

Партія «Перемога Пальчевського» була створена на початку липня 2020 року, щоб зробити політику більш справедливою, якість життя в Україні високою, а людей багатими. Розуміючи те, що Андрій Пальчевський має впізнаваність, реально робить чимало корисного для підтримки простих людей не на словах, а реальними справами, швидко знайшлися ті, кому заважають високі рейтинги політичної сили «Перемога Пальчевського» та її лідера.

Ми готові до того, що про нас будуть поширювати відверту брехню. Але нас це абсолютно не лякає. В різних регіонах країни ми отримуємо колосальну підтримку, підтягуємо справжніх лідерів громадської думки та людей реальних справ, то ж перемога буде за нами, - заявив ПАЛЬЧЕВСЬКИЙ. – Розвивати, а не розпродавати! Нам не потрібні «договорняки», адже перемога Пальчевського – твоя перемога!

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень