Героїв Небесної Сотні вшановуватимуть по-новому (ФОТО)

Музей Революції Гідності у столиці започаткував нову практику вшанування

Як повідомляється на сторінці Національного музею Революції Гідності,

З 1 січня 2021 року у день народження кожного з Героїв Небесної Сотні в Києві лунатиме Дзвін гідності і з'являтиметься квітка.

Як зазначили в музеї,

Цим ми хочемо висловити Небесній Сотні почуття вдячності за їхній громадянський вибір, за героїчний подвиг і самозреченість, а також надати можливість відвідувачам алеї Героїв Небесної Сотні дізнатися більше про загиблих під час Революції Гідності

1 січня у присутності родичів вшанували пам'ять Героя Небесної Сотні Олександра Бадери. 2 січня 2021 – відбулося вшанування героїв, які могли б відзначити свій день народження цього дня. Це Олександр Царьок і Олександр Щербанюк.

Директор музею Ігор Пошивайло зауважив:

Пам’ять людська плинна, нею легко маніпулювати. Попри дуже велику кількість заходів вшанування Героїв Небесної Сотні, бачимо, що відвідуваність дуже падає. Бо війна, нові виклики і люди втомилися від потоків дезінформації. Ми намагаємося цю пам’ять зберегти живою. Видатних людей згадуємо не тільки у день смерті, а й у день народження.

Зауважимо, що Національний музей Революції Гідності у січні пропонує безкоштовні екскурсії тривалістю 60 хв.

Вони проводитимуться 2 січня, 17:00, 5 січня 17:00, 6 січня 12:00, 26 січня, 17:00, 27 січня, 12:00, 28 січня, 17:00, 29 січня, 17:00, 30 січня, 12:00.

Зареєструватися можна на сайті:  https://cutt.ly/zjrmrcb

Також є можливість замовити екскурсію англійською, французькою та польською мовами.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень