Епідемія призвела до збільшення кількості пластикового сміття

На прикладі Німеччини

Компанії зі збору сміття у Німеччині повідомили, що цього року зібрали значно більше скла та пластику, ніж раніше. Обсяги цих двох видів відходів зросли приблизно на шість відсотків порівняно з попереднім роком, - пише DW.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Федеральним союзом німецьких підприємств з управління відходами,  водою та сировиною (BDE) серед компаній-членів.

Причиною збільшення кількості пластикового сміття стала пандемія коронавірусу: люди стали рідше ходити у ресторани, або ж заклади харчування взагалі були зачинені через локдаун у країні. Натомість жителі ФРН почали більше купувати продуктів для приготування їжі удома та частіше замовляти доставку готових страв.

Також на два відсотки зросла кількість паперових відходів, переважно картонних коробок. Це пов'язано з бурхливим зростанням числа замовлень товарів у інтернет-магазинах. А ось відходи газетного паперу значно скоротилися через поширення цифрових технологій.

Експертка Greenpeace з питань споживання Віола Вольґемут Криза вважає, що криза коронавірусу - це також криза пластику. Вона пояснила, що багато компаній і закладів харчування стали більше використовувати упаковку та одноразовий посуд.

Представниця Greenpeace закликала уряд розробити єдині загальнодержавні приписи, які б дозволили "екологічно чисте споживання та зробили б важливий внесок у зменшення пластикових відходів". 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Більше оголошень