Елементарні помилки, яких припускаються під час прання джинсів

Важливі нюанси, які продовжать життя улюблених речей

Для того, щоб джинси прослужили довго і не втратили свою форму, варто врахувати усього 4 важливі моменти.

Перше. Більшість господинь вивертають джинси перед пранням. Однак це не все, що потрібно зробити, щоб підготувати їх до прання.

Для того, щоб джинсова тканина добре випралася необхідно сильно зім'яти джинси перед тим, як відправити їх у пральну машину.

Друге. Ніколи не періть відразу кілька пар джинсів. Найкращим вибором буде прання джинсів з відповідним за кольором одягом з якогось іншого матеріалу.

Річ у тім, що під час прання груба джинсова тканина треться одна об одну і через це можуть виникнути зайві потертості та пошкодження.

Третє. Не використовувати спеціальний порошок для збереження кольору - неправильно. Якщо користуватися звичайним порошком, то джинси втратять свій колір уже на 7 пранні.

Четверте. Досить часто джинси перуть у режимі «бавовняні тканини». Так не треба робити. Джинсова тканина — це особлива тканина. Прати її потрібно у режимі «ручне прання».

Крім того, якщо на джинсах є забруднення — їх попередньо запирають звичайним господарським милом.

За матеріалами Ukr.Media

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень