Електронні декларації відновили. У Конституційного суду тепер проблеми

З ДБР, і з президентом

В Україні відновив роботу реєстр декларацій. Про це повідомили в Національному агентстві з запобігання корупції.

Знову відкрити реєстр - НАЗК зобов'язав Кабмін - попри рішення Конституційного Суду. Також уряд своїм розпорядженням дозволив Нацагентству перевіряти керівників в органи влади та місцевого самоврядування.

Напередодні в НАЗК заявили, що рішення Конституційного суду заблокувало призначення, зокрема переможців місцевих виборів.

Нагадаємо, закрити реєстр декларацій нацагентсво із запобігання корупції зобов'язав Конституційний суд.

Там ухвалили, що Основному закону країни не відповідає стаття кримінального кодексу, яка передбачала відповідальність за брехню у декларації. Начебто, злочин проступок замалий, аби карати його кримінальної відповідальністю.

Тим часом президент Володимир Зеленський заявив, що Конституційний суд потрібно обновити. А ДБР відкрило справу на голову Конституційного суду Олександра Тупицького за фактами державної зради та незаконного відчуження земельної ділянки в Криму.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень