Екс-урядовців часів Януковича з бази Інтерполу не видаляли

Про це заявив керівник Робочого апарату Українського бюро Інтерполу Василь Неволя

Як ми повідомляли, інформація про розшук чиновників часів Януковича зникла з сайту міжнародного розшуку. Втім, це не означає, що Інтерпол більше не розшукує Азарова, Богатирьову та ін. Інформація стосовно кожного з них розглядається окремо, так само окремо вирішується питання щодо розшуку кожного з них, - заявив керівник Робочого апарату Українського бюро Інтерполу Василь Неволя.

За його словами, інформація стосовно екс-прем'єра Миколи Азарова, колишнього очільника Міністерства охорони здоров'я Раїси Богатирьової, екс-міністра фінансів Юрія Колобова зараз теж відсутня на відкритій частині сайту Інтерполу, оскільки міжнародна поліцейська організація зараз розглядає скарги від їхніх представників щодо політичної вмотивованості їх розшуку.

"На час розгляду цих питань Комісія з контролю за файлами Інтерполу заблокувала доступ до кількох із цих файлів, і тому їх не видно на публічній частині", – зазначив Неволя.

Водночас "специфічною" залишається ситуація з міжнародним розшуком колишнього народного депутата Юрія Іванющенка та бізнесмена Сергія Курченка, які теж звернулися до Інтерполу зі скаргами.

"Доступ до цього файлу відкритий, хоча там є примітка, що їхня справа є предметом розгляду Комісії по контролю за файлами", – зазначив Василь Неволя.

Нагадаємо, що Інтерпол тимчасово обмежив публічний доступ до інформації про розшук екс-президента Віктора Януковича на час розгляду скарги його представників, повідомляється на сайті Нацполіції.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень