Експерти прогнозують подорожчання цукру та гречки

Експерти вважають, що деякі харчі, зокрема гречка та цукор, найближчим часом подорожчають

- У цьому році гречки посіяли на 60% менше, ніж торік, - повідомив в ефірі ObozTV виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин. - Тому що протягом останніх трьох років гречка постійно дешевшала. Все дорожчало, а гречка дешевшала. І її стало економічно невигідно сіяти. Так що в найближчому році української гречки буде менше, а значить, вона буде дорожчати.


- Маю велику надію, що ціни в 40 грн за кілограм не буде. Хоча вже сьогодні можна бачити гречку в красивій упаковці по 30 грн за кг. Але думаю, що це максимальна ціна. Гречка у звичайних поліетиленових пакетах взимку коштуватиме на рівні 32-33 грн за кілограм. Зараз її можна купити за 25-26 грн. Тобто різкого подорожчання не буде, але ціна виросте на 30-40% , - зазначив Олег Пендзин.

Аграрні експерти прогнозують і швидке подорожчання цукру.

«Підвищення ціни на цукор на внутрішньому ринку України ймовірне в 2020 році, - повідомила порталу AgroPortal.ua генеральний директор «Західної цукрової групи» Інна Власюк. - Для цього є підстави. Зокрема, площі під цукровим буряком в цьому році скоротилися на 30%, тому сировини для переробки буде менше. Відповідно, обсяг виготовленого цукру знизиться в порівнянні з минулим роком.

Джерело: Факти

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Вікторія Левчук

Вікторія Левчук

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень