Гречку під НР роздають у м. Рівне в обмін на паспортні дані?... (ФОТО)

ЧаРівно))

В деяких напівтаємних групах у соцмережах Рівного сьогодні репостять відео та фото того, як в офісі депутата міської ради Святослава Євтушенка роздають «здорову їжу» людям переважно пенсійного віку.

Як пише ЧаРівне:

 В офісі рівненського депутата Святослава Євтушенка роздають крупи пенсіонерам.

 

Там зібралася ціла черга.

За нашими даними відео зі святкової роздачі круп пенсіонерам отримало неабиякий розголос саме через те, що в людей, які приходили за гречкою, натомість просили …паспортні дані.

Чи правда це, ми вирішили дізнатися безпосередньо у Святослава Євтушенка.

Він повідомив:

Святослав Євтушенко

- Неправда, що ми збираємо паспортні дані. Може будь-хто приходити, хто потребує. Там не одна гречка, там різні крупи. Я все купував за свої гроші, по місту розповсюджувалися листівки, тому і приходять люди.

 

Ми роздаємо зараз, і будемо ще до Різдва, чи навіть довше.

Скільки саме мешканців Рівного готовий «облагодіяти» депутат - невідомо. Зате можна припустити, що раз паспортні дані не збирають, то можна приходити й по кілька разів.

Також зазначимо, що остання партія, з якою асоціював себе Святослав Євтушенко, це Народний Рух України. Її він взяв під своє крило відносно недавно.

Святослав Євтушенко

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень