Гречку під НР роздають у м. Рівне в обмін на паспортні дані?... (ФОТО)

ЧаРівно))

В деяких напівтаємних групах у соцмережах Рівного сьогодні репостять відео та фото того, як в офісі депутата міської ради Святослава Євтушенка роздають «здорову їжу» людям переважно пенсійного віку.

Як пише ЧаРівне:

 В офісі рівненського депутата Святослава Євтушенка роздають крупи пенсіонерам.

 

Там зібралася ціла черга.

За нашими даними відео зі святкової роздачі круп пенсіонерам отримало неабиякий розголос саме через те, що в людей, які приходили за гречкою, натомість просили …паспортні дані.

Чи правда це, ми вирішили дізнатися безпосередньо у Святослава Євтушенка.

Він повідомив:

Святослав Євтушенко

- Неправда, що ми збираємо паспортні дані. Може будь-хто приходити, хто потребує. Там не одна гречка, там різні крупи. Я все купував за свої гроші, по місту розповсюджувалися листівки, тому і приходять люди.

 

Ми роздаємо зараз, і будемо ще до Різдва, чи навіть довше.

Скільки саме мешканців Рівного готовий «облагодіяти» депутат - невідомо. Зате можна припустити, що раз паспортні дані не збирають, то можна приходити й по кілька разів.

Також зазначимо, що остання партія, з якою асоціював себе Святослав Євтушенко, це Народний Рух України. Її він взяв під своє крило відносно недавно.

Святослав Євтушенко

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень