Експерт пояснив, що буде, якщо поставити буржуйку в квартирі

Це кримінальний злочин

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Вже зараз бачимо, що на українців чекає непроста зима. 

Чимало людей, серед іншого, розглядають такий варіант обігріву, як встановлення в помешканні пічки-буржуйки. 

Втім, це не лише небезпечно, а й незаконно. Про це попереджає речник столичного управління ДСНС Олександр Макушенко.

Буржуйка у квартирі – кримінальний злочин і взагалі самогубний варіант. 

Ст. 270 ККУ «Порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки»
Ст. 270 ККУ «Порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки»

- Вона дуже сильно розігрівається, і якщо теплоізоляцію підлоги проведено неправильно, ваш ламінат чи лінолеум рано чи пізно спалахне або від високої температури, або від іскри, що вилетить із пічки, – попереджає фахівець.

А ще в таких умовах величезна небезпека – чадний газ та дим. 

- Вентиляційна система багатоквартирних будинків не була розрахована на те, що у них палитимуть пічки. Виводячи трубу у вікно, ви не отримуєте гарантії, що вся ця система працюватиме правильно і ви не отруїтеся чадним газом. Гарантовано ви матимете клопіт із сусідами, у вікна до яких піде дим із вашої труби, – каже рятувальник.

Крім того, буржуйка дає небагато тепла і опалюватиме лише одну кімнату.

Джерело: Главком

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень