Теплі шкарпетки і крем з м’ятою: прості способи швидко зігріти ноги

Багато залежить від взуття, яке ви носите

Замерзлі руки й ноги в холодну пору приносять лише дискомфорт. Причин цього безліч – як наукових, так і побутових. Наприклад, холодне взуття, тонкі шкарпетки тощо.

До речі, жінки мерзнуть частіше за чоловіків, адже у чоловіків більше м’язів

Отже, пропонуємо 5 способів швидко зігріти ноги в холод

  1. Теплі шкарпетки. Важливо, щоб вони не були тугими, хай краще будуть вільними, та головне – теплими. Якщо ви вдома, можна зробити ще й гарячий чай і сховатися під ковдру.
  2. Гімнастика для пальців. Не лінуйтеся й іноді робіть руханку для ніг. Захоплюйте пальцями невеликі предмети з підлоги і піднімайте їх.
  3. Ванночка для ніг. Такий спосіб добре тренує судини. Необхідно налити в миску теплу воду, близько 30⁰, опустити ноги і поступово додавати більш гарячу воду – близько 40⁰.
  4. Ще один спосіб, як зігріти ноги вдома – пляшка гарячої води. Покладіть теплу ємність під ноги. Тепло одразу розійдеться по всьому тілу. Підійде і звичайна грілка.
  5. Чудовий спосіб – зігрівальний крем. Він покращує циркуляцію крові. Однак пам’ятайте, що у складі повинна бути м’ята, перець або камфора.

Пам’ятайте, важливо обирати тільки зручне взуття – м’яке і вільне, в іншому випадку ваші пальці ніг будуть мерзнути. Ба більше, можна вкласти у взуття додаткові теплі устілки.

Також варто стежити, щоб не було потіння ніг, інакше вони ще більше холонутимуть і в підсумку замерзнуть.

Джерело: Факти ICTV

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень