Ексдиректорка Софії Ротару розповіла, як потрапила до в'язниці через артистку

Провела у в'язниці три роки


Ольга Коняхіна була директоркою народної артистки Софії Ротару. Через неї жінка провела у в'язниці три роки за шахрайство.

Програму "Зірки зійшлись" відвідала колишня помічниця народної артистки Софії Ротару Ольга Коняхіна, повідомляє 24 канал. Вона розповіла про те, що провела три роки у в'язниці через шахрайство.

Ексдиректорка Ротару таємно домовлялась з організаторами про виступи співачки. Натомість передоплату вона забирала собі, а Софія Ротару нічого про це не знала. Коли ж зірка зрозуміла, що їй не вистачає семи мільйонів рублів, то зрозуміла, що Ольга її обманює.

Ольгу Коняхіну засудили до шести років позбавлення волі. Але через три роки жінка вийшла на волю через зразкову поведінку. За її словами, її у в'язниці не ображали, а навпаки, вона знайшла там подругу, з якою спілкується й досі. 

Колишня помічниця Ротару вже 7 років на волі. Вона ні на кого не тримає зла, але з артисткою не спілкується.

Я не хочу до неї наближатися. Ви мені зараз нагадали, як йдеш у колонії у строю до їдальні, а хтось збоку тобі говорить: "Ну тобі Ротару посилочки надсилає?", – розповіла Ольга Коняхіна.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика Журналістка

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень