Економія грошей – Ракам, контроль – Водоліям: гороскоп на 30 березня

А Риб не розумітимуть кохані

ОВНИ

Через негативні події у першій половини дня можуть виникнути проблеми у відносинах з оточенням. Не плануйте важливих зустрічей і не сперечайтеся, як би вас не зачіпала тема обговорення.

ТЕЛЬЦІ

Доля готує вам несподівані повороти, тому не приймайте ніяких важливих рішень. У спілкуванні зі старшими родичами зберігайте спокій, уникайте суперечок, які можуть призвести до принципового протистояння.

БЛИЗНЮКИ

Цього дня вас оточуватимуть незвичні люди, а ви будете прагнути до вищих ідеалів. Зорі радять зайнятися самоаналізом. Намагайтеся дати критичну оцінку своїм вчинкам.

РАКИ

Постарайтеся економніше розпоряджатися фінансами, бо незабаром обсяг витрат може перевищити доходи.

ЛЕВИ

Не виключено, що доведеться відстоювати свої погляди й принципи на роботі.

 

В особистому житті також можуть виникнути проблеми.

 

Якщо ви відчуваєте, що у стосунках щось не так, то, найімовірніше, так воно і є.

ДІВИ

Цього дня вам вдасться уникнути великих неприємностей. Головне – стриманість у висловлюваннях.

ТЕРЕЗИ

Зараз очікуються проблеми фінансового характеру. Але – незначні. Вірогідні великі витрати, через які буде важко відновити звичний рівень життя.

СКОРПІОНИ

Ви зможете контролювати ситуацію. Але доведеться швидко приймати рішення, інакше потрапите у залежність від своїх партнерів або родичів.

СТРІЛЬЦІ

Зараз час розкриття внутрішнього енергетичного потенціалу. Ваш успіх багато в чому буде залежати від враження, яке ви справите на оточуючих, а ви будете – неперевершеними!

КОЗЕРОГИ

День сприятливий для серйозних ділових контактів і відновлення дружніх зв'язків, які виявляться досить міцними. Будуючи плани, зважайте на те, що знадобиться багато часу, сил і грошей для їх здійснення.

ВОДОЛІЇ

Вас чекає день провокацій, спокус. Вам необхідно бути більш обачними та контролювати все, що відбувається навколо. Причому, як у професійній сфері, так і в особистому житті.

РИБИ

Цілеспрямована діяльність призведе до правильних змін. Ви можете з успіхом здійснювати різні торговельні угоди, навіть ризиковані. А ось в особистих стосунках не виключені проблеми, пов'язані з небажанням партнера прийняти вашу точку зору.

 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Теги: гороскоп

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень