Які чоловіки за знаком Зодіаку можуть зіпсувати вам все життя

Астрологи назвали всього трьох таких

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, спільне життя з чоловіками-представниками яких стає справжнім випробовуванням.

Рак

Цей знак дуже емоційний. Якщо він любить, то любить всією душею. Проте, якщо він сумнівається у вашій вірності чи щирості, то влаштує вам справжнісінькі тортури. Для їхніх обраниць на першому місці має бути чоловік і діти.

Козоріг

Якщо щось іде не за планом Козерога, то чекайте проблем. Змінювати власні плани вони не люблять, а ось корегувати ваші - з радістю. Вони вимогливі й малоемоційні, не чекайте від них романтичних вчинків.

Телець

Тельці можуть бути напористими й ревнивими. Вони не вміють робити компліменти, а ось образити можуть. Вони мають чіткі вимоги до партнера й власні уявлення про стосунки змінювати не будуть. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень