Ед Ширан + «Антитіла» = спільний трек і кліп

Пісня називається «2step»

Сьогодні, 2 травня, відомий британський співак Ед Ширан і український гурт «Антитіла» презентували спільний трек.

Пісня не зовсім нова. Йдеться про композицію «2Steps», кліп на яку Ед Ширан знімав торік у Києві. З «Антитілами» він записав нову версію.

Ось що про це розповідає Тарас Тополя:

Пропозиція від команди Еда записати спільну пісню - це ще один вияв підтримки від народу Великої Британії й безпрецедентний вчинок, який гарантовано створить потужний імпульс. «Антитіла» виконували свою роботу як військовослужбовці, нам було не просто створити і записати українську лірику й вокал у студії… В українському тексті до пісні Еда Ширана «2Step» я вирішив розказати власну історію того, як для моєї родини почалася війна. І це не лише моя історія, це історія мільйонів українців, сім’ї яких розлучили, а подекуди і назавжди, жахливі бомбардування й війна.

Усі гроші від монетизації відео на YouTube і гонорари підуть на благодійність до Music Saves UA - проєкту Всеукраїнської асоціації музичних подій. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень