Дженніфер Еністон і Джастін Теру розлучаються

Вони були разом із 2011 року

Джастін Теру і Дженніфер Еністон офіційно оголосили про розлучення після двох з половиною років шлюбу. Зірки випустили офіційну спільну заяву для ЗМІ, в якій оголосили про розрив.

49-річна Дженніфер і 46-річний Джастін почали зустрічатися в 2011 році, в серпні 2012 року заручилися, а весілля зіграли трьома роками пізніше у себе вдома в Бель-Ейр - у серпні 2015-го.

Щоб обмежити подальші чутки, ми вирішили оголосити про розставання. Це рішення ми прийняли разом в кінці минулого року. Ми - двоє друзів, які вирішили розлучитися, як пара, але продовжимо підтримувати цінну для нас обох дружбу.

У звичайній ситуації ми б не стали виносити це на публіку, але, беручи до уваги той факт, що індустрія чуток просто не може встояти перед можливістю попліткувати, ми хотіли безпосередньо розповісти всю правду.

Ми збираємося зберегти глибоку повагу і любов, які відчуваємо один до одного.

Нагадаємо, колишній чоловік Дженніфер Еністон Бред Пітт розійшовся з Анджеліною Джолі. А не так давно стало відомо, хто цілується краще - Еністон чи Джолі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень