Дитячих садків має побільшати

Натомість кількість шкіл в Україні можуть скоротити, адже їх кількість перевищує потребу

За даними Міністерства освіти і науки на сьогодні у черзі на місце у дитячому садочку перебуває 116 тисяча дітей. Про це йдеться в тексті презентації Міносвіти, яка була представлена на засіданні Національної ради реформ.

Згідно з текстом презентації, передбачається збільшити мережу дитячих садків шляхом створення сприятливих умов для залучення в цю сферу приватного капіталу. Також передбачається скоротити кількість шкіл, яка перевищує потреби країни.

Крім того, Міносвіти має намір ініціювати підвищення заробітних плат вчителів до рівня середньої заробітної плати в промисловості. Таким чином, передбачається підвищити соціальний статус вчителів.

Крім того, освітяни розраховують на прийняття Верховною Радою законопроекту про переведення учителів пенсійного віку на контрактну форму працевлаштування до 1 січня 2016 року. Передбачається разом з Міністерством соціальної політики розробити законопроект, що внесе необхідні зміни до Кодексу законів про працю. Найвірогідніше, контракт з вчителями-пенсіонерами укладатимуть на рік.

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень