ON-LINE

Дитячих хірургів навчатимуть новим методам: Рівненщина продовжила співпрацю з Польщею (ФОТО)

п'ятниця, 28 вересня 2018
Ще на два роки

Сьогодні до Рівного прибула польська делегація. Представники Вармінсько-Мазурського воєводства приїхали на Рівненщину, аби укласти Угоду про співробітництво на наступні два роки.

Під час брифінгу голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук та очільник Сеймику Вармінсько-Мазурського воєводства Ян Бобек підписали План про співпрацю на 2019 - 2020 роки.

Як зазначив голова облради Олександр Данильчук,

План передбачає продовження практики проведення навчання лікарів, у т.ч. дитячих хірургів, у напрямку використання новітніх методів лікування. Також це організація відпочинку дітей у поєднанні з європейською освітою, а ще – підтримка наукової співпраці, в т.ч. обміну студентами у рамках стажування та проходження практики.

Крім того, підписана Угода передбачає підтримку розвитку туристичних послуг, що включають екологічний компонент та популяризацію здорового способу життя.

До слова, з Вармінсько-Мазурським воєводством Рівненщина співпрацює вже 15 років. За цей час лікарям Рівненської обласної дитячої лікарні вдалося налагодити тісне співробітництво з польськими колегами. Так, на початку минулого року на базі цього медзакладу провели перші спільні лапароскопічні операції.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
  • Загублено документи

    Загублено техпаспорт на прізвище Іванова Руслана та посвідчення водія на Присяжнюк...
  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного