«Дитяче» приміщення в центрі Рівного хочуть продати

Рівняни гадають: що ж буде на місці колишнього приміщення станції юних туристів за адресою Петлюри 26

Дехто стверджує – офісне приміщення, хтось пророкує появу чергового ресторану в центрі Рівного. Так би мовити у «прохідному» місті.

Проект рішення «Про відчуження будівлі, що є спільною власністю територіальних громад області,  знаходиться за адресою: м.Рівне, вул.С.Петлюри, 26, та перебуває на балансі комунального підприємства «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради» зареєстрований, його можна знайти на сайті Рівненської обласної ради.

Вочевидь у вівторок питання розглядатиме постійна комісія з економічних питань та комунальної власності, засідання якої призначене на 23 травня на 14.00. А вже 2 червня – під час чергової сесії - весь депутатський корпус обласної ради.

Як ідеться у проекті рішення, відчуження будівлі здійснюватиметься шляхом проведення аукціону через Рівненську товарну біржу. Остання має також стати замовником незалежної (експертної) оцінки.

Оскільки йдеться про приміщення у центрі Рівного, майбутній продаж вже почав обростати чутками, зокрема, про продаж «за копійки», через нібито аварійність.

Адже, ще в 2014-му приміщення виїзною комісією облради було визнане непридатним для використання і таким, що несе загрозу для його відвідувачів. Тож тоді і було вирішено юних туристів переселити до юних натуралістів на вул. Чорновола 79-б. Тоді ж вперше і заговорили про продаж будівлі з аукціону.

Нагадаємо, ще минулої осені  батьки вихованців спорт школи № 1, що межує з колишньою туристичною станцією, скаржилися на тисняву у приміщенні ДЮСШ.

Тоді ж депутати Рівненської міської ради підтримали ініціативу заступника міського голови Рівного та депутата Галини Кульчинської.

Обранці тоді проголосували за звернення до обласної ради, щоб та передала приміщення на Петлюри 26 з обласної власності у власність міста – аби розширити спорт школу і таким чином використовувати колишню станцію юних туристів як і раніше – дітьми.

Та чи саме так вирішать обласні депутати, чи все ж чутки про «копійчаний» продаж виправдаються – дізнаємося після чергового засідання обласної ради.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень