![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Рівняни гадають: що ж буде на місці колишнього приміщення станції юних туристів за адресою Петлюри 26
Дехто стверджує – офісне приміщення, хтось пророкує появу чергового ресторану в центрі Рівного. Так би мовити у «прохідному» місті.
Проект рішення «Про відчуження будівлі, що є спільною власністю територіальних громад області, знаходиться за адресою: м.Рівне, вул.С.Петлюри, 26, та перебуває на балансі комунального підприємства «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради» зареєстрований, його можна знайти на сайті Рівненської обласної ради.
Вочевидь у вівторок питання розглядатиме постійна комісія з економічних питань та комунальної власності, засідання якої призначене на 23 травня на 14.00. А вже 2 червня – під час чергової сесії - весь депутатський корпус обласної ради.
Як ідеться у проекті рішення, відчуження будівлі здійснюватиметься шляхом проведення аукціону через Рівненську товарну біржу. Остання має також стати замовником незалежної (експертної) оцінки.
Оскільки йдеться про приміщення у центрі Рівного, майбутній продаж вже почав обростати чутками, зокрема, про продаж «за копійки», через нібито аварійність.
Адже, ще в 2014-му приміщення виїзною комісією облради було визнане непридатним для використання і таким, що несе загрозу для його відвідувачів. Тож тоді і було вирішено юних туристів переселити до юних натуралістів на вул. Чорновола 79-б. Тоді ж вперше і заговорили про продаж будівлі з аукціону.
Нагадаємо, ще минулої осені батьки вихованців спорт школи № 1, що межує з колишньою туристичною станцією, скаржилися на тисняву у приміщенні ДЮСШ.
Тоді ж депутати Рівненської міської ради підтримали ініціативу заступника міського голови Рівного та депутата Галини Кульчинської.
Обранці тоді проголосували за звернення до обласної ради, щоб та передала приміщення на Петлюри 26 з обласної власності у власність міста – аби розширити спорт школу і таким чином використовувати колишню станцію юних туристів як і раніше – дітьми.
Та чи саме так вирішать обласні депутати, чи все ж чутки про «копійчаний» продаж виправдаються – дізнаємося після чергового засідання обласної ради.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Старовинні фото Рівного можна купити на німецькому аукціоні (18 ФОТО)
«Ви краще тролейбусне управління продайте!». Рівненська влада хоче продати Будинок побуту
Рівняни хочуть пікетувати міськраду через продаж земельної ділянки у самому центрі міста
Скільки коштує новорічна ялинка у Рівному
Добровольців Рівненщини хочуть зрівняти у статусі з учасниками АТО
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК