Що буде з приміщенням обласної станції юних туристів у центрі Рівного? (ФОТО)

Аварійне приміщення пропонують віддати спортшколі

Одна з найстаріших спортивних шкіл у Рівному, де займаються гімнасти та фрістайлери, потерпає від перевантаження.

Йдеться про ДЮСШ №1, що на проспекті Миру.

Як каже директор спортшколи Людмила Баль, щодня у приміщенні перебуває близько трьох сотень людей. Це і діти, і їхні батьки.

Особливо гостро проблема постала останнім часом, коли навчання у загальноосвітніх школах Рівного здебільшого перевели в одну зміну, тож заняття дітей різного віку проходить у вечірні години.

Батьки, які приводять дітей в школу, часом чекають закінчення тренувань навіть на вулиці:

- З переходом на однозмінне навчання в загальноосвітніх закладах, все навантаження спортивних споруд міста, в тому числі і нашої школи, припало на те, що з 14:00 до 21:00 години займаються всі діти - і маленькі, і великі.

 

Цього року у нас у школі працює 20 груп, займається там 180 дітей. У вечірній час, десь з 16:30 до 19:30 у школі просто катастрофа, тому що нема де дітися дітям, батькам.

Рішення цієї проблеми запропонувала заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська. На минулій сесії депутати міськради підтримали її ініціативу і проголосували за звернення до обласної ради, щоб передати приміщення, розташоване поруч, з обласної власності у власність міста:

- Поруч знаходиться 1 600 кв. м – приміщення колишньої станції юних туристів.

Це приміщення вважається аварійним і, це не підтверджено, але, наскільки я розумію, вочевидь, воно готується до продажу. Дуже логічно і дуже вчасно зараз звернутися до депутатів обласної ради з тим, щоб вони передали це приміщення виключно на його реконструкцію і розширення спортивного залу ДЮСШ №1.

До слова, голова постійної комісії облради з економічних питань та комунальної власності Михайло Кириллов підтвердив, що і сам не проти такого рішення, однак, за умови, якщо приміщення буде призначено саме для спортивної школи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень