Що буде з приміщенням обласної станції юних туристів у центрі Рівного? (ФОТО)

Аварійне приміщення пропонують віддати спортшколі

[media=72965]

Одна з найстаріших спортивних шкіл у Рівному, де займаються гімнасти та фрістайлери, потерпає від перевантаження.

[media=72963]

Йдеться про ДЮСШ №1, що на проспекті Миру.

[media=64834]

Як каже директор спортшколи Людмила Баль, щодня у приміщенні перебуває близько трьох сотень людей. Це і діти, і їхні батьки.

[media=72933]

Особливо гостро проблема постала останнім часом, коли навчання у загальноосвітніх школах Рівного здебільшого перевели в одну зміну, тож заняття дітей різного віку проходить у вечірні години.

[media=72934]

[media=72931]

[media=72932]

Батьки, які приводять дітей в школу, часом чекають закінчення тренувань навіть на вулиці:

- З переходом на однозмінне навчання в загальноосвітніх закладах, все навантаження спортивних споруд міста, в тому числі і нашої школи, припало на те, що з 14:00 до 21:00 години займаються всі діти - і маленькі, і великі.

 

Цього року у нас у школі працює 20 груп, займається там 180 дітей. У вечірній час, десь з 16:30 до 19:30 у школі просто катастрофа, тому що нема де дітися дітям, батькам.

Рішення цієї проблеми запропонувала заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська. На минулій сесії депутати міськради підтримали її ініціативу і проголосували за звернення до обласної ради, щоб передати приміщення, розташоване поруч, з обласної власності у власність міста:

- Поруч знаходиться 1 600 кв. м – приміщення колишньої станції юних туристів.

[media=72964]

Це приміщення вважається аварійним і, це не підтверджено, але, наскільки я розумію, вочевидь, воно готується до продажу. Дуже логічно і дуже вчасно зараз звернутися до депутатів обласної ради з тим, щоб вони передали це приміщення виключно на його реконструкцію і розширення спортивного залу ДЮСШ №1.

До слова, голова постійної комісії облради з економічних питань та комунальної власності Михайло Кириллов підтвердив, що і сам не проти такого рішення, однак, за умови, якщо приміщення буде призначено саме для спортивної школи.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень