Дитсадок на Північному будуватимуть наново. Депутати погодили виділення грошей

8,5 млн грн

Сьогодні у Рівному відбулося позачергове засідання сесії міської ради.

Депутати зібралися, аби вирішити, чи виділяти кошти на будівництво дитсадка на вул. Коновальця.

Нагадаємо, місто повинно долучитися до співфінансування і виділити щонайменше 8,5 млн грн, аби об’єкт цьогоріч включили до спеціального списку ДФРР і держава виділила левову частку для будівництва дитсадка.

Ще на початку засідання слово взяв депутат Рівнеради Олександр Довжаниця. Він поцікавився, куди поділися 3 млн грн від міста і ще 22 млн грн державних коштів, які виділяли торік.

Представник обласного УКБ пояснив, що у березні 2019-го усі функції делегували обласному департаменту з питань будівництва та архітектури. Йому передали проєктно-кошторисну документацію і всі роботи проводилися згідно з нею:

Було 3 млн з місцевого і 22 млн грн – з державного. Останні надійшли наприкінці року, тож їх реально використати не було можливості, тож прийняли розпорядження Кабміну, щоб кошти забрали. 3 млн пішло на роботи, згідно з наданою кошторисною документацією.

 

Загалом використали 2 млн 940 тис. грн: на прибирання території, розбирання покрівлі та демонтаж облицювання садочка, - пояснив представник управління капітального будівництва.

За словами міського голови Володимира Хомка, коли стала відома загальна вартість робіт (130 млн грн), місто вирішило передати об’єкт області:

Я казав, що це абсурд і не хотів брати на себе таку відповідальність. У нас була домовленість з Муляренком (колишній голова ОДА - ред.), що вони беруть на себе цю відповідальність і шукатимуть кошти у Києві – з держбюджету, а ми профінансуємо свою частину.

 

Садок «Вишенька» був 20 з чимось мільйонів, на Дубенській садок на 350 місць – 32 млн і я подумав, що краще витратити гроші на них.

 

Я говорив з новим головою ОДА (Віталій Коваль - ред.) і виникла ідея побудувати новий дитсадок, який обійдеться вдвічі дешевше, ніж реконструкція старого.

Колишній очільник Рівненської ОДА, а нині депутат міської ради Олексій Муляренко зазначив, що раніше будувати планували чергами. Спершу мали запустити групи, а тоді, зважаючи на кількість коштів, добудовувати все інше:

Тепер у нас питання стоїть «будівництво нового приміщення» і всі ці кроки по суті анулюються. Ті 22 млн грн фізично можна було використати. Просто, схоже, прийняли рішення не реконструкцію робити, а будувати новий, тож і кошти повернули.

Врешті депутати таки проголосували за виділення коштів для співфінансування проєкту будівництва нового дитсадка на вул. Коновальця.

«За» проголосували 32 міські обранці, тож рішення про виділення 8,5 млн грн від міста - ухвалили.

Усі необхідні документи до Рівненської ОДА мають направити сьогодні по обіді.

На завершення міський голова додав, що у разі затвердження ДФРР цього об’єкта, уже за 2 роки у Рівному з’явиться сучасний дитсадок на Північному.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень