Мікрорайону Північний у Рівному обіцяють додатковий дитсадок

Про це домовилися міський голова Рівного Володимир Хомко та голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко

У мікрорайоні Північний є довгобуд дитсадка на вулиці Коновальця, 16. І мешканці просили владу міста розмістити тут комунальний дитсадок. Зверталися з відповідними петиціями. Однак представники влади казали, що тут дитсадка не буде. Бо колись це приміщення було продано Міжнародному економіко-гуманітарному університету. І, хоч договір продажу через суд розірвали, але довгобуд виставлять знову на продаж. Сайт Радіо Трек писав про це у публікації  Чому не буде комунального дитсадка на Північному: пояснення влади Рівного


Проте, сьогодні Рівненська міська рада розповсюдила повідомлення


   У результаті домовленостей голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексія Муляренка та міського голови Рівного Володимира Хомка недобудова дитячого садочка, розташованого за адресою Коновальця, 16, знімається з продажу.

    

Відповідно до згаданих домовленостей, місто бере на себе зобов’язання виготовити проект реконструкції та провести експертизу об'єкту, а обласна державна адміністрація сприятиме у підготовці усіх необхідних документів та клопотатиме перед Урядом і конкурсною комісією для включення цього проекту у перелік об'єктів, які можуть отримати фінансування за рахунок кошів Державного фонду регіонального розвитку. При цьому співфінансування буде відбуватися за рахунок місцевого бюджету.

     Наразі відбувається процес передачі дитячого садочка від ВУЗа у власність міста. Після завершення цієї процедури місто замовить проект реконструкції. Добудова згаданого дитячого садка зніме проблему дефіциту місць у мікрорайоні «Північний».

    Про домовленість з міською владою написав на своїй сторінці у ФБ і Олексій Муляренко:

 

    Поки що, за словами Муляренка, відбувається процес передачі довгобуду дитсадка від МЕГУ у власність міста.

А тим часом, мешканці Рівного скаржаться, що на території цього довгобуду - шприци з кров'ю та розбиті пляшки, що становить небезпеку для дітей і підлітків, які проводять тут час. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень