ON-LINE

Дині та кавуни безпечні лише в одному місці у Рівному?

неділя, 15 липня 2018
Баштанні перевіряють лише на ринках

У супермаркети і на ринки Рівного тоннами привозять дині та кавуни.

Усі ті ягоди, які продаються на оптовому ринку, відомому у народі як «Дикий», перевіряють у лабораторії. З початку сезону тут перевірили близько ста тонн баштанних, і перевищень максимальних рівнів нітратів не виявили.

Сутацію коментує заступник начальника управління безпечності харчових продуктів держпродспоживслужби Анатолій Голубовський:

Лабораторії на ринках дослідили з початку сезону 109 партій баштанних. Це 984 тонни. Найбільше партій баштанних - 39 - завезено на оптовий ринок, в народі відомий як "ринок Дикого". А всього на оптовий ринок привозили 109 партій баштанних.

Кожен покупець повинен знати, що на офіційних ринках працюють лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи, без дозволу яких овочі та фрукти не допускаються до реалізації.

Щоб придбати якісну і безпечну продукцію, рекомендуємо покупцям цікавитися результатами лабораторних досліджень щодо вмісту в баштанних культурах нітратів, залишків пестицидів тощо.

На вимогу покупця продавець зобов’язаний показати експертний висновок лабораторії, у якому зазначена дата перевірки, відомості про реалізатора і вміст нітратів.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного