"Радіації у рівненському молоці нема", - заява Держпродспоживслужби України

Вона розмістила заяву на своєму офіційному сайті

Ми писали про те, що Рівненський обласний лабораторний центр повідомляв, що на ринках області поліщуки продають молоко з радіацією. Зокрема, воно було з сіл Зарічненського, Дубровицького та Рокитнівського районів.

У відповідь на це Держпродспоживслужба заявила, що 

Поширена в ЗМІ інформація про те, що населення Рівненщини споживає молоко, рівень радіоактивного забруднення якого перевищує допустимі норми, не знайшла свого підтвердження.

Також вона повідомила, що, за результати лабораторних досліджень (випробувань), цього року виявлено 13 позитивних випадків перевищення вмісту цезію-137

лише в Житомирській області (смт Народичі). Молоко було знищене.

Що стосується Рівненської області, то тут, каже Держпродспоживслужба, проведено всього 626 спектрометричних лабораторних досліджень зразків молока.

І перевищень вмісту стронцію-90 та цезію-137 не виявлено.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень