Двох людей побили та пограбували біля нічних закладів

Це сталося сьогодні близько 4-ї години ранку

Під час засідання міськвиконкому начальник міськвідділу поліції Василь Зелінський повідомив, що близько 4-ї ранку випадки пограбування трапилися поблизу «Октанту» та «Орлану». Біля «Орлану», що на Відінській, постраждав приїжджий з Дубровицького району, в нього забрали телефон та гроші. Біля «Октанту» «дісталося» рівнянину. Очільник поліції нарікає, що зазвичай у подібних ситуація заклади відмовляються співпрацювати з правоохоронними органами та надавати відео з камер спостереження, до прикладу згадує ситуацію, як у «Орлані» в чеха викрали 2 тисячі євро:

 

 

- В мене питання до самих власників. Коли ми звертаємося до них з письмовим запитом про інформацію, яка є на відео, як правило, відмовляють. От в нас постраждав іноземець в «Орлані», чех, в ньоого там 2 тисячі євро забрали. Ми запитуємо інформацію, щоб вони надали де, за яким столиком і  з ким він спілкувався. Іде відмова, що це приватна зйомка,  «ми вам не надамо».

Нагадаємо, до наступного засідання міськвиконкому міський голова дав доручення Василю Зелінському підготувати інформацію щодо криміногенної ситуації у інших нічних закладах міста.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень