ON-LINE

Двір на проспекті Миру закрили не від дітей, а від вандалів

четвер, 04 травня 2017
Думка мешканців будинку

Проспект Миру 15, після встановлення нових гойдалок

Дитячий майданчик на проспекті Миру закрили на замок не від дітей, а від вандалів. Так стверджують самі мешканці будинку на проспекті Миру, 15. Нагадаємо, ми повідомляли, що напередодні травневих свят дитячий майданчик поруч з художньою школою виявися зачиненим. Мешканка будинку Надія Воробйова запевняє, що усі охочі жителі будинку мали можливість зробити ключ від замку, і зазвичай вдень усі гойдалки у дворі відкриті.

Проспект Миру 15, до встановлення нових гойдалок

На такий крок мешканці були змушені піти, адже тривалий час домагалися від комунальників встановлення у дворі нових гойдалок, і тепер не можуть віддати їх на поталу вандалам. Говорить Надія Воробйова:

Взагалі замок повісили для того, щоб там трава схопилася. Ми посіяли траву, тому що засипали ями, які залишилися після старих гойдалок. З тих ям стирчали металеві прути. Наші хлопці, батьки, повиймали всі ці прути, засипали землею і засіяли травою. Ми просто побачили, що стало менше заходити людей,  перехожих, не тих що живуть у нашому будинку. Стало чистіше, стало легше. Цей замок не для того, щоб обмежити доступ дітям, а щоб обмежити доступ дорослим.   

Проспект Миру 15, до встановлення нових гойдалок

За словами Надії Воробйової, суттєвої перепони, щоб потрапити на майданчик, замок не становить, і на сьогодні його закривають тільки на ніч. Гойдалки у дворі на проспекті Миру, 15 встановили у грудні 2016 року, і мешканці будинку дуже цінують це надбання, тож самі прибирають двір і стежать за його чистотою.

Проспект Миру 15, після встановлення нових гойдалок

Нагадаємо, начальник ЖКП «Покровське» Олег Бездіжий, до якого належить будинок, запевнив, що майстри приїдуть у двір, аби побачити, яка там ситуація, на власні очі.

Проспект Миру 15, після встановлення нових гойдалок

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного