ДТП трапилася на проспекті Миру (ФОТО)

Обійшлося лише механічними ушкодженнями

Автопригода трапилася близько 11:20 у Рівному на проспекті Миру - на пішохідному переході, поруч з перехрестям з вулицею Шевченка.

Як повідомляють наші слухачі у Viber (+380637341064), там не розминулося два автомобілі "Тойота". рух ускладнено тільки на одній смузі.

Крім того, наші слухачі повідомляють про ускладнений рух на вулиці Ступана Бандери. Традиційна для Рівного "тягучка" відзначається від ринку і до перехрестя з вулицею Чорновола.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень