ON-LINE

У Рівному дитячий майданчик закрили від дітей (ФОТО)

середа, 03 травня 2017
Світлини у мережу виклав батько малюків, які не змогли потрапити на майданчик

У центрі Рівного на проспекті Миру, 15 навісили замок на вхід до дитячого майданчика. Світлини розмістив у спільноті «Ровно.Твой город / Рівне. Твоє місто» Валентин Дупак.

Ця адреса прикметна й тим, що через цей двір проходить багато дітей і батьків, адже поруч розташовані школа №1, дитячий садочок №45 та дитяча художня школа.

З коментарів під дописом стає зрозумілим, що мешканці будинку незадоволені тим, що у їх дворі грають діти, які не проживають у будинку, до якого належить майданчик.

Оскільки за цією адресою немає створеного ОСББ, ми звернулися за коментарем до начальника ЖКП «Покровське» Олега Бездіжого.

Він зазначив, що замок на дитячому майданчику з’явився, вочевидь, під час травневих вихідних, адже напередодні двір для дітей був відкритим. За словами Олега Бездіжого, мешканці будинку не мали права цього робити, тож майстри ЖКП виїдуть на проспект Миру, 15, аби з’ясувати ситуацію.

Начальник ЖКП «Покровського» каже, що це вочевидь примхи кількох мешканців будинку, і вплинути на них можна буде хіба що розмовою. Як приклад Олег Бездіжий навів мешканців з вулиці Гагаріна, які перекрили прохід через свій двір до ТЦ «Чайка», що створює іншим рівнянам суттєві незручності. Втім, вирішити цю ситуацію поки не вдалося.  

 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного