У Рівному дитячий майданчик закрили від дітей (ФОТО)

Світлини у мережу виклав батько малюків, які не змогли потрапити на майданчик

У центрі Рівного на проспекті Миру, 15 навісили замок на вхід до дитячого майданчика. Світлини розмістив у спільноті «Ровно.Твой город / Рівне. Твоє місто» Валентин Дупак.

Ця адреса прикметна й тим, що через цей двір проходить багато дітей і батьків, адже поруч розташовані школа №1, дитячий садочок №45 та дитяча художня школа.

З коментарів під дописом стає зрозумілим, що мешканці будинку незадоволені тим, що у їх дворі грають діти, які не проживають у будинку, до якого належить майданчик.

Оскільки за цією адресою немає створеного ОСББ, ми звернулися за коментарем до начальника ЖКП «Покровське» Олега Бездіжого.

Він зазначив, що замок на дитячому майданчику з’явився, вочевидь, під час травневих вихідних, адже напередодні двір для дітей був відкритим. За словами Олега Бездіжого, мешканці будинку не мали права цього робити, тож майстри ЖКП виїдуть на проспект Миру, 15, аби з’ясувати ситуацію.

Начальник ЖКП «Покровського» каже, що це вочевидь примхи кількох мешканців будинку, і вплинути на них можна буде хіба що розмовою. Як приклад Олег Бездіжий навів мешканців з вулиці Гагаріна, які перекрили прохід через свій двір до ТЦ «Чайка», що створює іншим рівнянам суттєві незручності. Втім, вирішити цю ситуацію поки не вдалося.  

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень