Два рятівних правила для організму за будь-якого харчування

Навіть тим, хто не дуже стежить за харчуванням, це допоможе нейтралізувати негативний вплив такого способу життя на вагу й здоров’я

Правила доволі прості, і так можна назавжди запам’ятати, що корисно, а що й не дуже.

Перше правило

Достатнє споживання клітковини. Наприклад дуже здорова звичка на кожну 1000 спожитих калорій споживати 14-15 грамів клітковини. Середня добова норма клітковини для чоловіків складає 30 грамів, для жінок 25 грамів.

Достатньо клітковини містять овочі, фрукти, горіхи, цілозернові продукти.

Клітковина – це рослинні волокна, які не перетравлюються і не дають нашому організму ніяких калорій. При цьому клітковина має дві важливих функції:

  • Створює об’єм у кишківнику, який дозволяє йому нормальну функціонувати
  • Виконує підживлення мікрофлори кишківника

Друге правило

Споживання великої кількості антиоксидантів. Вони містяться у продуктах й нейтралізують вільні радикали, які утворюються в організмі. Багато антиоксидантів міститься у кольорових овочах. Тож треба достатньо їсти червоних, жовтих, фіолетових та помаранчевих фруктів та овочів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень