«Дружина перестала пити таблетки», - чоловік про напад жінки на дитину поблизу Рівного (ФОТО/ВІДЕО)

Нові подробиці сімейної драми, де матір завдала сину ножового поранення

Раніше ми повідомляли про замах на вбивство неповнолітнього хлопця. Це сталося 23 квітня у Білій Криниці.  

Нині 40-річна Олеся, яка в ніч проти п’ятниці вдарила ножем сина, не дає жодних показів. «Радіо Трек» дізнався, що вона працювала медичною сестрою в стоматологічному кабінеті. Сусіди характеризують жінку позитивно.

Ніколи крику не чув, ніколи не сварилися, не билися чи були п’яні, — зауважив сусід Григорій Гординський.

Родина не перебуває на обліку в соціальній службі Рівненського району. Арсен навчається у 10 класі одного з ліцеїв Рівного, зауважень до поведінки чи успішності в педагогів немає.

Якихось проблем у його стосунках з батьками не помічала. Не знаю, щоб мали місце якісь складнощі, непорозуміння чи жорстоке ставлення до дитини, — додала класний керівник Алла Бестюк.

Причиною нападу на дитину можуть слугувати психічні відхилення в Олесі. «Радіо Трек» чоловік Сергій Каліш розповів, що дружина два роки лікувалася від «розладу адаптації».   

Дружина якось перестала пити таблетки. Я не в курсі, чому. Це, напевно, рецидив стався. Чи сварилися напередодні — ні, все було нормально, — зауважив чоловік.  

Син і далі житиме з батьком, кажуть у соцслужбі. А для матері слідчі проведуть психіатричну експертизу. 

Жінці вже повідомили про підозру і за клопотанням прокурора найближчі 60 днів вона проведе під вартою, повідомили у пресслужбі прокуратури області. За даними прокуратури жінка перебувала у депресивному стані й планувала розлучення.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень