«Дружина перестала пити таблетки», - чоловік про напад жінки на дитину поблизу Рівного (ФОТО/ВІДЕО)

Нові подробиці сімейної драми, де матір завдала сину ножового поранення

Раніше ми повідомляли про замах на вбивство неповнолітнього хлопця. Це сталося 23 квітня у Білій Криниці.  

Нині 40-річна Олеся, яка в ніч проти п’ятниці вдарила ножем сина, не дає жодних показів. «Радіо Трек» дізнався, що вона працювала медичною сестрою в стоматологічному кабінеті. Сусіди характеризують жінку позитивно.

Ніколи крику не чув, ніколи не сварилися, не билися чи були п’яні, — зауважив сусід Григорій Гординський.

Родина не перебуває на обліку в соціальній службі Рівненського району. Арсен навчається у 10 класі одного з ліцеїв Рівного, зауважень до поведінки чи успішності в педагогів немає.

Якихось проблем у його стосунках з батьками не помічала. Не знаю, щоб мали місце якісь складнощі, непорозуміння чи жорстоке ставлення до дитини, — додала класний керівник Алла Бестюк.

Причиною нападу на дитину можуть слугувати психічні відхилення в Олесі. «Радіо Трек» чоловік Сергій Каліш розповів, що дружина два роки лікувалася від «розладу адаптації».   

Дружина якось перестала пити таблетки. Я не в курсі, чому. Це, напевно, рецидив стався. Чи сварилися напередодні — ні, все було нормально, — зауважив чоловік.  

Син і далі житиме з батьком, кажуть у соцслужбі. А для матері слідчі проведуть психіатричну експертизу. 

Жінці вже повідомили про підозру і за клопотанням прокурора найближчі 60 днів вона проведе під вартою, повідомили у пресслужбі прокуратури області. За даними прокуратури жінка перебувала у депресивному стані й планувала розлучення.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень