Дрони від «Червоної калини» допомагають бійцям ЗСУ нищити ворога (ФОТО/ВІДЕО)

Віримо у перемогу! Наближаємо її разом!

Про продовження своєї традиції підтримки Збройних Сил України та наших військових повідомив санаторій "Червона калина" в Facebook.

Сьогодні ми з радістю повідомляємо, що бійці, які спеціалізуються на нищенні ворога за допомогою БпЛА, отримали важливу допомогу від нашого санаторію… й вже доставляють окупантам на голову «подарунки» на Східному та Південно-Східному напрямах — йдеться у повідомленні.

На фронт було передано ударні FPV-дрони, скиди, зарядні станції та інші корисні речі, які допоможуть бійцям бути більш ефективними на передовій. Це черговий приклад соціально відповідального та патріотичного бізнесу.

Ця допомога була ініційована переселенкою з Мелітополя майстринею Ганною Ждань, яка прагне якнайскорішої деокупації захоплених регіонів України. Перебуваючи у санаторії, вона кожну годину з молитвою за наших бійців уважно слідкувала за новинами з фронту, за тим, як просувається звільнення Запорізької області та згуртувала навколо своєї ідеї допомогти бійцям весь колектив санаторію та інвестора — міжнародну біореноваційну медичну компанію AREGY GROUP. А окремо від себе Ганна Ждань ще вишила для бійців і рушник-оберіг, в який вклала частинку своєї душі, віру у перемогу України та підтримку героїв-захисників.

Віримо у перемогу! Наближаємо її разом! Слава ЗСУ! Слава Україні та її Героям — закликає колектив «Червоної калини» у своєму повідомленні.

Раніше повідомлялось, що колектив санаторію «Червона Калина» передав на фронт FPV-дрони та іншу допомогу.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень