З довгобудом, де розбилася на смерть дитина, влада Рівного нічого не може зробити

Міський голова пояснив чому

З більшістю довгобудів Рівного влада міста не може нічого зробити.

Бо вони не є на балансі чи у власності міста.

Це, приміром, стосується довгобудів спорткомплексу поблизу ВПУ №1 на вулиці Бандери, корпусу Рівенського державного гуманітарного університету на вулиці Пластовій, де недавно, впавши з висоти, розбилася дитина.

А про довгобуд за центром первинної медико-санітарної допомоги «Центральний» на вулиці Драгоманова, куди планували перемістити управління соцзахисту, міський голова Олександр Третяк каже, що

цього року на його добудову не було передбачено грошей.

 

А заплановані Мінсоцполітики 19 млн грн торік після зміни міністра так і не надійшли.

Тож нині влада міста шукає варіанти продовження цього будівництва. В тому числі має думки щодо пошуку для нього інвесторів.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень