Довго чекаєте свій закордонний паспорт? Цьому є пояснення

Все через планові зміни у виробництві цінних документів

Закордонні паспорти поки будуть виготовляти із значними затримками, таке повідомлення надійшло від Державної міграційної служби України.

Це пов’язано з початком планової заміни сертифікатів на Поліграфкомбінаті, який друкує цінні документи, в тому числі і закордонні паспорти.

На он-лайн сервісі Державної міграційної служби України громадяни можуть побачити, що дата відправлення даних змінилася, але це не вплине на строки виготовлення паспорта.

Докладніше про це розповіла речниця Державної міграційної служби у рівненській області Валентина Іванюк:

Протягом січня відбуватиметься планове оновлення і повторне відправлення міграційною службою всіх даних для персоналізації паспортів до комбінату.

 

У  січні 2018 року заплановано запуск на Поліграфкомбінаті України додаткової лінії персоналізації паспортів. І це дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутись до планової видачі закордонних паспортів у строки 7 або 20 робочих днів, відповідно до суми оплаченого адміністративного збору.

За її словами, нині, затримка у видачі закордонних паспортів триває, тому міграційна служба вкотре звертається до громадян з попередженням:

не планувати закордонну подорож, якщо у вас немає діючого паспорта для виїзду за кордон.

І в жодному разі не звертатися до посередників, які обіцятимуть конкретні строки виготовлення паспорта.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень