«Доступні крісла колісні» на Рівненщині — хто може отримати? (ВІДЕО)

З'явилася хороша ініціатива

Першу державну майстерню крісел колісних створили на базі Рівненського обласного госпіталю. Міжнародні партнери передали для медзакладу 200 візків різних розмірів та модифікацій, повідомляє kanaldim.

Таким чином понад 30 пацієнтів, які проходять лікування спінальної й черепно-мозкової травми, отримали можливість стати мобільними.

Візки доступні не лише пацієнтам обласного шпиталю, а й людям з усієї України, повідомила медична директорка госпіталю ветеранів війни Оксана Киричук.

Команда реабілітологів працюватиме з кожним пацієнтом індивідуально, аби навчити їх безпечно переміщатися, долати перешкоди і доглядати за кріслами колісними.

До слова, окрім візків, у майстерні можна підібрати милиці, палиці, стільці для душу та накладки для ванної кімнати. Більше про це ви можете побачити у сюжеті:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень