

Проте поки до поліції ніхто не звертався
У Рівному під колеса самоката потрапила жінка. ДТП сталася напередодні ввечері на вулиці Чорновола, 93. Там на тротуарі на жінку скоїв наїзд водій самоката. Потерпіла впала й отримала забої, проте кривдник навіть не зупинився. Таке повідомлення надійшло на пошту Радіо Трек.
Зокрема, у листі йшлося про таке:
- Прошу усіх небайдужих відгукнутись - ввечері 20 листопада (орієнтовно о 19:30-19:45) на вул. Чорновола, 93 (біля повороту на вул. Дачну) на тротуарі було здійснено наїзд самокатником на жінку в чорному пуховику. Зловмисник керував самокатом Bolt (зеленого кольору), мчавши на шаленій швидкості, абсолютно не зважаючи на пішоходів.
Негідник мало того, що збив людину завдавши тілесних ушкоджень, так ще й утік з місця пригоди.
Дуже хочеться поглянути в очі цього боягуза й передати його до рук поліції.
На щастя, неподалік є світлофори, на яких встановлені камери, тому є шанс відслідкувати лиходія і встановити його особу.
P.S. Дуже сподіваюсь, що «Радіо Трек» допоможе відшукати злочинця, бо через неадекватних самокатників, останнім часом стало небезпечно пересуватися вулицями нашого міста і подібних наїздів було багато, що змушує задуматися над забороною використання даних транспортних засобів до тих пір, поки реально почнуть притягувати до відповідальності за подібні злочини.
Ми з'ясували, що поки до поліції з цього приводу ніхто не звертався. Син потерпілої пояснив, що його матір має травму плеча і навіть не змогла піти сьогодні на роботу. Щойно стан жінки покращиться, вона планує написати заяву до поліції. Також відомо, що інцидент міг потрапити на камери відеоспостереження, тож знайти винуватця буде ще легше.
Радіо Трек: НОВИНИ
Знайдуть усіх, хто хоч раз «засвітився»: Відомо, які дані призовників внесли в електронний реєстр
Поставили крапку: Нацбанк зробив заяву щодо обміну старих доларів і пояснив, які купюри не прийматимуть
Посадіть вздовж паркану цей 1 чарівний багаторічник – кліщі оминають ділянку десятою дорогою
Три квітки, які захищають дім від магів та чаклунів: народні прикмети
ЇЇ не впізнати: як за 20 років змінилася «найкрасивіша дівчинка» Тілан Блондо (ФОТО)
У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО Власник може звертатися за номером: +380972381545
Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774